Jasełka zerówki

Dnia 18 grudnia 2020 roku dzieci z klasy ,,0 a” i ,,0 b” przedstawiły Jasełka. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji, rozwijanie indywidualnych predyspozycji  i uzdolnień aktorskich dzieci oraz kształtowanie postawy odwagi podczas występów publicznych.

Przedstawienie było niezwykłe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach, prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek, interpretowały swoje role jak prawdziwi aktorzy. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli pastuszkowie oraz trzej królowie, aby złożyć dary małemu Jezuskowi. Nasi artyści wspaniale śpiewali pastorałki i kolędy. Całej uroczystości towarzyszyła miła i ciepła atmosfera.

Zobacz występ uczniów